Co nowego w serwisie? ZMIANY … na lepsze!!!

Jedną z rzeczy, których możemy być pewni są…  zmiany – ważne, żeby były na lepsze.

LubimyRowery.pl to serwis dzięki, któremu zaplanujecie niemalże całą wycieczkę bądź wyprawę rowerową. Naszym celem jest takie przygotowanie zawartości, żeby turystyka rowerowa nie musiała skupiać się długotrwałych przygotowaniach, wertowaniu wielu serwisów i katalogów, ale na kilku kliknięciach na jednej stronie. Chcemy, żeby na stronach LubimyRowery.pl znalazły się informacje pomagające w organizacji wycieczki.

Wprowadziliśmy dodatkowy podział szlaków rowerowych.

Oprócz standardowych opisów (dostępnych w większości informatorów), które już niebawem znajdziecie w naszej bazie, udostępniliśmy kategorię „szlaki przetestowane”. Szlaki i trasy w tej kategorii to fizycznie przejechane przez ekipę LubimyRowery.pl. Materiały pozyskane podczas takiego audytu składają się opisu trasy i jej oznakowania, charakterystyki nawierzchni szlaku, dokumentacji zdjęciowej i śladu GPX. Opisy szlaków przetestowanych na stronach są dodatkowo oznakowane jak na poniżej dodanych zdjęciach.

Obok nazwy szlaku w tabeli głównej oznakowanie opisem: „Szlak testowany” z logotypem LR

 nagc582c3b3wek-3227713

Na stronie opisu szlaku – u góry strony w pierwszym wierszu  opisem: „Szlak testowany” z logotypem LR oraz informacją, w którym roku szlak był testowany. Datowanie audytu określamy w celach monitorowania ewentualnych zmian w  jakości szlaku.

w-opisie-4660023

Do map dodaliśmy miejsca noclegowe przyjazne rowerzystom

To kolejna istotna zmiana usprawniająca organizację wycieczek. Przez dodanie do map przebiegu szlaków tzw. „Waypoint”-ów z określeniem lokalizacji miejsc noclegowych „przyjaznych rowerzyście” umożliwimy Wam znalezienie przyjaznego noclegu.

noclegi-na-mapie-4214119

Na mapce tuż obok śladu przebiegu trasy znajdą się punkty, które po kliknięciu otworzą wizualizację obiektu noclegowego z linkiem do zakładki z bazą noclegową serwisu LubimyRowery.pl, oraz na bocznym (po prawej stronie mapy) panelu okna z mapą znajdzie się również wizualizacja obiektu noclegowego.

Ponadto w opisach szlaków również znajdą się obiekty noclegowe „przyjazne rowerzystom” w odległości do 3 kilometrów od przebiegu szlaku.

Z pewnością to jeszcze nie koniec zmian jakie zaobserwujecie w najbliższym okresie. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje. Razem możemy stworzyć serwis, który ułatwi, uprzyjemni i stale będzie wspierał naszą turystykę rowerową.