Termin: 2 kwietnia godz: 10-18
               3 kwietnia godz: 10-17
               Wstęp wolny

BIKE FESTIWAL jest największą w Polsce cykliczną imprezą targową B2C promującą rowerowy styl życia, która skupia w jednym miejscu producentów, dystrybutorów oraz salony i serwisy rowerowe. 

Edycja 2015 przyciągnęła 13 000 odwiedzających, a swoją ofertę prezentowało ponad 80 firm i marek działających zarówno na rynku krajowym, jak również cenieni producenci z Niemiec, Austrii, Czech i Holandii.

Założeniem Festiwalu jest promocja marek, produktów i usług zarówno wśród przedstawicieli branży jak również wszystkich osób zainteresowanych tematyką rowerową. Różnorodna oferta sprzętu i usług to gwarancja zainteresowania szerokiej rzeszy odwiedzających. Udział w imprezie daje możliwość nawiązania kontaktów, nowych form współpracy czy też poszerzenie grona odbiorców na bardzo atrakcyjnym rynku, jakim bez wątpienia jest rejon Polski północnej.

Formuła imprezy zakłada szereg dodatkowych atrakcji, wśród których znajdą się m.in. testy sprzętu, otwarte treningi spinningowe, profesjonalne testy wysiłkowe, strefa aktywności dziecka, miasteczko ruchu drogowego czy konkursy z nagrodami.

Podczas wydarzenia w ramach E-MOBILITY EXPO na specjalnie przygotowanym torze, będzie można testować przygotowane przez wystawców e-pojazdy, takie jak: e-rowery, e-hulajnogi, e-skutery czy e-deskorolki, a firmy motoryzacyjne zaprezentują samochody z napędem elektrycznym i hybrydowym. 

Galerię zdjęć z ubiegłorocznej edycji możecie zobaczyć TUTAJ

Bike Festiwal jest częścią szerokiego projektu o nazwie Free Time Festiwal w skład którego wchodzą również: Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego, Kajak Expo i Festiwal Smaków Food Trucków.

Więcej informacji znajduje się na stronie Organizatora: TUTAJ

Źródło: AmberEXPO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *