W ostatni weekend czerwca rusza nowy cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla fanów kolarstwa!

Pod hasłem „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rowerem przez Polskę” na terenie całego kraju (w każdym województwie!) odbędzie sięw sumie 16 rajdówprzygotowanych z myślą o miłośnikach jazdy na rowerze w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody. Cała zabawa potrwa trzy miesiące, a w tym czasie można wystartować w dowolnej liczbie rajdów – przy czym w jednym zupełnie BEZPŁATNIE!

Proponowana formuła rajdu ma przede wszystkim zachęcić do aktywnej turystyki i wspólnej przygody, jednocześnie zostawiając odrobinę przestrzeni dla sportowej rywalizacji. Ciekawie poprowadzone trasy o dystansie ok. 100km pozwolą solidnie zmęczyć nogi, dotlenić ciało i umysł oraznacieszyć oczy widokaminajpiękniejszych zakątków Polski.Tak więc świetna zabawa i niezapomniane wrażenia czekająwszystkich Uczestników bez wyjątku!
W tle rowerowych zmagań z urokami krajobrazu rozegra się także pasjonująca walka o nagrody, bowiem na zdobywcę największej ilości punktów w Klasyfikacji Generalnej Cyklu czeka sprzęt sportowo-turystyczny o wartości 3.500 zł!

W odróżnieniu jednak od zwykłych zawodów, o główne wygrane niekoniecznie będą rywalizować najszybsi Uczestnicy, a raczej ci, którym ta zabawa najbardziej przypadnie do gustu i… sprawi najwięcej frajdy :)Atrakcyjnych nagród, upominków i wyróżnień będzie oczywiście dużo więcej, a ich łączna pula przekroczy 25.000 zł!

Cykl rajdów „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rowerem przez Polskę”objęty jest Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki.

Harmonogram rajdów, zapisy oraz więcej informacji na stronie Organizatora

(UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń)
ZAPRASZAMY!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *