Lemon Sport System

Lemon Sport System to producent bardzo dobrej jakości akcesoriów odzieży kolarskiej, trekkingowej, żeglarskiej i taktycznej.

Szukasz dobrej jakości rękawiczek, ochraniaczy na buty kolarskie lub innych akcesoriów dostosowanych do Twoich aktywności? Sprawdź co znajdziesz w ofercie Lemon Sport System.

 

     
Rękawiczki z długimi palcami – Model SECTOR
Lekkie i ciepłe rękawice z tkaniny mambranowej. Na wewnętrznej stronie dłoni wyściełane gąbką dla lepszego tłumienia drgań oraz z wstawką z gumy kevlarowej umożliwiającej pewny chwyt dłonią.
Cena:
50,90zł
Rękawiczki ocieplane – Model HUSKY
Lekkie i ciepłe funkcjonalne rękawice wykonane z całkowicie odpornego na wiatr materiału typu: softshell. Zapewniają odpowiednia ochronę przed porywistym wiatrem. Wykorzystany materiał i wzór rękawic sprawia, że bardzo dobrze przylegają do dłoni, poprawiając komfort użytkowania.
Cena:
56,90zł
Rękawiczki rowerowe dziecięce – Model BABY
Dziecięce rękawiczki z krótkimi palcami. Miękkie, komfortowe i bezpieczne z pogrubionym spodem amortyzującym drgania oraz zabezpieczającym dłonie w razie upadku.
Cena:
9,50zł
Rękawiczki rowerowe – Model ENERGY
Klasyczne rękawice z krótkimi palcami. Wygodny spód zwiększający pewność chwytu. Wierzch wykonany z Lycry (Spandex) z trwałym nadrukiem wykonanym metodą sublimacji.
Cena:
11,50zł
Rękawiczki rowerowe – Model HORNET
Wyrafinowane rękawiczki z krótkimi palcami o podwyższonym komforcie i wytrzymałości. Rękawiczki dla wymagających. Posiadają wkładki żelowe poprawiające komfort i bezpieczeństwo.
Cena:
21,50zł
Rękawiczki rowerowe – Model LIZARD
Wyrafinowane rękawiczki z krótkimi palcami o podwyższonym komforcie i wytrzymałości. Posiadają wkładki żelowe poprawiające komfort i bezpieczeństwo.
Cena:
21,50zł
Rękawiczki rowerowe – Model SPIDER
Uniwersalne i komfortowe rękawice o doskonałej wentylacji, na wewnętrznej stronie dłoni wyściełane gąbką dla lepszego tłumienia drgań.
Cena:
15,90zł
Rękawiczki rowerowe – Model VoVo
Klasyczne rękawice z krótkimi palcami. Wygodny spód zwiększający pewność chwytu. Wierzch wykonany z Lycry (Spandex) z trwałym nadrukiem odblaskowym wykonanym metodą sublimacji.
Cena:
11,50zł
Czapka termoaktywna – RUNNER
Czapka wykonana z lekko ocieplonej dzianiny termoaktywnej gwarantującej najwyższy komfort, oddychającej, utrzymującej ciepło i zapewniającej uczucie suchości nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.
Cena:
28,70zł
Czapka kominiarka – BALACLAVA
Kominiarka jest doskonałym uzupełnieniem odzieży rowerowej na chłodniejsze dni lub zmianę pogody. Świetnie oddychająca i szybko schnąca.
Cena:
31,50zł
Rękawki kolarskie
Rękawki kolarskie wykonane z ocieplonej dzianiny typu ROUBAIX gwarantującej najwyższy komfort, oddychającej, utrzymującej ciepło i zapewniającej uczucie suchości nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.
Cena:
54,50zł
Nogawki kolarskie
Nogawki kolarskie wykonane z ocieplonej dzianiny typu ROUBAIX gwarantującej najwyższy komfort, oddychającej, utrzymującej ciepło i zapewniającej uczucie suchości nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.
Cena:
64,50zł