LubimyRowery.pl – a cóż to? – LubimyRowery.pl

   Witajcie, zakręceni, chorzy na cyklozę, zafiksowani na rower, bando łańcucha…

Wiele, wiele innych określeń można przytoczyć o pasjonatach turystyki rowerowej i sportów rowerowych. Mam na imię Piotrek. Sam od kilku lat mocno nakręciłem się na rower i cały czas staram się rozwijać tę pasję. Serwis LubimyRowery.pl to kolejny etap mojej „CYKLOZY”. Każdemu, życzę takiej pasji niosącej tyle satysfakcji i przyjemności. Jeszcze większą satysfakcję i radość daje wspieranie innych podobnie zarażonych rowerzystów a jeszcze większą zachęcenie do wspólnego pedałowania i zarażenie CYKLOZĄ innych nie uzależnionych od endorfin potęgowanych przez „rowerowanie”.

Jest w sieci aktualnie mnóstwo stron traktujących o tematyce rowerowej, sportach rowerowych, o turystyce i o wielu innych kwestiach związanych z rowerami. Serwis LubimyRowery.pl to podsumowanie tego wszystkiego co już jest, to rozszerzenie i uzupełnienie treści innych serwisów. To tutaj skomponujesz swoją wyprawę, wycieczkę lub wypad rowerowy. Znajdziesz pomysł, okrasisz atrakcjami, zarezerwujesz nocleg a na koniec podzielisz się swoimi wrażeniami. LubimyRowery.pl to nie tylko zbiór informacji – to aktywna społeczność wspierająca swoje pasje.

Dlatego jeśli Ciebie też dopadła CYKLOZA, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, swoimi emocjami i miłością do dwukołowego rumaka pisz na adres: lubimyrowery@gmail.pl

Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi, a te najciekawsze opublikujemy na łamach serwisu. Strona jest w fazie budowy i rozwoju dlatego też liczę na Wasze sugestie i opinie. Wybaczcie też jeszcze jej ubogi content wieku dziecięcego … Z dnie na dzień będzie przybywać treści i publikacji.

Opisujcie Wasze wycieczki, proponujcie noclegi „przyjazne rowerzystom”, podsyłajcie informacje o atrakcjach, o które warto urozmaicić wycieczki rowerowe. Nie ważne skąd jesteście, czy z dużego miasta, czy małej wioski, czy z pomorskiego, czy lubelskiego. Dzielcie się swoimi informacjami. Wszystkie Wasze infa, newsy, posty stworzą serwis jakiego jeszcze nie było !!!

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich

Piotrek Książek