TRIGAR MTB TEAM powstał z połączenia zamiłowania do nowych technologii wspomagających codzienne treningi oraz ogromnej pasji młodych, utalentowanych zawodników z Trójmiasta, którzy poświęcają każdą wolną chwilę aby wsiąść na rower.
 Skład teamu tworzy trójka zawodników:

Michał Różański – Lider zespołu,  na co dzień pracuje w gdańskim oddziale firmy TRIGAR.pl . Dzięki ciężkiej pracy i nie ustającej motywacji może pochwalić się wieloma wygranymi wyścigami. Zwycięzca m.in. VII Ogólnopolski Wyścig MTB Susz oraz Garmin MTB Series w kat. M2 na dystansie Mega.

Dominika Michalak – Bardzo ambitna zawodniczka, która pomimo dość krótkiego stażu może pochwalić się wieloma miejscami na podium m.in. II- miejsce na dystansie mini  Wyścig MTB po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich oraz III-miejsce na dystansie mini  XI MTB C.Hartwig Gdynia Maraton.

Łukasz Różański – Po zakończeniu dziesięcioletniej przygody z siatkówką, za namową brata spróbował swoich sił w MTB i odtąd poświęca tej dyscyplinie każdą wolną chwilę podnosząc swój poziom sportowy . Łukasz jest drużynowym vice-mistrzem akademickim w kat. uniwersytetów w kolarstwie górskim.

Będzie można Nas zobaczyć na zawodach  na Pomorzu ale też w całej Polsce. Głównymi cyklami będzie Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, Cyklo MTB, Garmin MTB Series oraz Pomerania MTB.

Team będzie wspierany przez: Trigar.pl GPS dla Aktywnych, Dronosfera.pl ,Giant Wrzeszcz, HCC Components, 4Sport Lab, Ogród Zdrowia, Expand Industry, Osteo Fiz.

Zapraszamy do polubienia fan page na FB:

https://www.facebook.com/trigarmtb oraz strony teamu mtb.trigar.pl

 

Źródło: TRIGAR MTB TEAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *