Logo r4fun

Prowadzisz hotel, pensjonat, agroturystykę lub inny rodzaj obiektu turystycznego? Jesteś przedstawicielem lokalnych władz samorządowych lub organizacji turystycznej? A może po prostu masz pomysł na rozwój turystyki rowerowej? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Chętnie pomagamy w realizacji różnego rodzaju projektów wspierających aktywną turystykę…

Oferujemy kompleksowe doradztwo i szkolenia jak przygotować infrastrukturę dla rowerzystów do spełniania kryteriów przyjazności rowerzystom. Po wykonaniu usługi Zleceniodawca otrzymuje szczegółowy raport z rekomendacjami i propozycjami rozwiązań dedykowanych. Zadanie to dotyczy nie tylko obiektów noclegowych, ale również tras i szlaków rowerowych, atrakcji turystycznych.

Dostarczamy również nowoczesnych rozwiązań związanych z technologią GPS dedykowanych dla turystycznych urządzeń nawigacyjnych oraz smarfonów. W ramach usługi przygotujemy szczegółową inwentaryzacją tras i szlaków turystycznych – nie tylko rowerowych. Usługa dostępna również dla szlaków pieszych, nordic walking, konnych czy kajakowych. Raport przygotowany po wykonaniu usługi jest doskonałą treścią do przygotowania materiałów promujących wybrany szlak turystyczny np. w ramach strony internetowej Zleceniodawcy lub pozwala na odpowiednie i efektywne zarządzanie infrastrukturą szlaków.

Realizujemy projekty związane z wytyczaniem, znakowaniem i weryfikacją przebiegu szlaków i tras turystycznych. Posiadając wieloletnie doświadczenie nabyte przy realizacji rajdów i wypraw turystycznych gwarantujemy profesjonalne,  potwierdzone referencjami wykonanie zlecenia. Nasze realizacje z pewnością będą doskonałym materiałem do przygotowania przewodników turystycznych dla określonych aktywności.

Turystyka to bardzo dynamiczny segment gospodarki dlatego nasze usługi są usługami „szytymi na miarę” zachęcamy do kontaktu i przedstawienia swojej potrzeby …

Jesteśmy po to, żeby promować turystykę aktywną, a w szczególności turystykę rowerową!

Szukamy rozwiązań i oferujemy rozwiązania nieszablonowe i zawsze dostosowane do możliwości i potrzeb naszych odbiorców.