Impreza integracyjna ma za zadanie wzmacniać relacje między członkami zespołu, przełamywać bariery w kontaktach personalnych i kreować zrozumienie.

Szukasz profesjonalistów od eventów? Już nie musisz… Jesteś pod dobrym adresem… Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, samorządów, instytucji, osób prywatnych i wszystkich, którzy chcą we własnym gronie spędzić czas aktywnie.

Dlaczego rower?

Dlatego, że rower to fabryka endorfin … !!! Dlatego, że czas spędzony na rowerze pobudza do aktywnego myślenia … Po to, żeby zmotywować pracowników i wyzwolić w nich chęć do współpracy zespołowej. Po to żeby podziękować zespołowi pracowników i partnerom  za wkład w rozwój Twojego biznesu… Na te pytania można znaleźć jeszcze tysiące innych odpowiedzi, ale czy o to chodzi? Ważne, że aktywność fizyczna wynikająca z jazdy rowerem pozytywnie wpływa na nasze postrzeganie rzeczywistości i stany emocjonalne …

Wyprawa bądź rajd rowerowy to doskonały pomysł na firmową lub indywidualną integrację grupy. Nic tak nie łączy jak wspólna zabawa i realizacja wspólnego celu!

Nasza impreza integracyjna to dostosowany do oczekiwań i możliwości uczestników event. Przygotowany przez nas program uwzględnia różne stopnie trudności tak by wszyscy ukończyli imprezę zmęczeni ale zadowoleni z przeżytych wspólnie chwil. Zadania stawiane przed Uczestnikami sprawiają, że mogą się oni lepiej poznać i zrozumieć swoje zachowania.

Do każdego projektu i zlecenia podchodzimy indywidualne jego scenariusz i przebieg uzależniając od możliwości i umiejętności uczestników. Zorganizujemy dla Ciebie każdą formę rajdu od sielankowej wycieczki aż po ekstremalną ostrą jazdę…

Podejmiemy się również organizacji wędrówek pieszych, rajdów Nordic Walking oraz innych indywidualnie ustalanych scenariuszy.

Zapewniamy:

– Opiekę profesjonalnej kadry

– Przygotowanie niezbędnych formalności

– Bazę obiektów i miejsc na organizację imprezy

– Rezerwację miejsc noclegowych

– Zabezpieczenie logistyczne, medyczne i techniczne

– Obsługę cateringową

– Materiały reklamowe i promocyjne

– Obsługę medialną

– Inne ustalane indywidualnie

Sprawdź nasze referencje TUTAJ

 

Zapraszamy do kontaktu:

E-mail: lubimyrowery@gmail.com

Telefonicznie: 509 988 052

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *