Na rowerowo … to aktualności ze świata rowerowego, to informacje o wszystkim co zainteresuje każdego rowerzystę.
Na rowerowo … to informacje co się działo, co się dzieje i co się będzie działo w rowerowym świecie…

BIKE Festiwal 2018
Bike FestiwalBIKE FESTIWAL odbędzie się już w dniach 7-8 kwietnia w gdańskim AMBEREXPO. Będzie to już 4. edycja tej największej tego typu imprezy w Polsce, inaugurującej sezon rowerowy. W Bike Festiwal udział weźmie ponad 100 firm i marek rowerowych!
BIKE FESTIWAL to impreza promująca rowerowy styl życia, skierowana do aktywnych...
Aplikacja Szlak GreenVelo nominowana do Mobile Trends Awards!
Nagroda Mobile Trends Awards to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w polskiej branży mobilnej. Przyznawana jest w dziesięciu różnych kategoriach, a co roku zgłaszane jest do niej niemal 150 realizacji stworzonych przez firmy informatyczne i agencje reklamowe. Nagroda Mobile Trends Awards to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w polskiej branży mobilnej. Przyznawana jest w dziesięciu różnych kategoriach, a co roku zgłaszane jest do niej niemal 150 realizacji stworzonych przez firmy informatyczne i agencje reklamowe.
Bike Festiwal 2017 – Podsumowanie
W miniony weekend gdański obiekt Amber Expo został opanowany przez falę pozytywnej energii podczas trzeciej odsłony Bike Festiwalu, będącego częścią projektu Free Time Festiwalu, gdzie zwolennicy rowerowego stylu życia, świętowali inaugurację sezonu.
BIKE FESTIWAL 2017
1-2 kwietnia 2017 | Gdańsk, AMBEREXPO
W pierwszy weekend kwietnia miłośnicy rowerowego stylu życia spotkają się w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym AMBEREXPO w Gdańsku. Przed nami kolejna edycja BIKE FESTIWALU – największej tego typu imprezy w Polsce, inaugurującej sezon rowerowy. Rok temu udział wzięło w niej ponad 100 firm i marek, imprezę odwiedziło 22 tysiące osób!
Kalendarz z rowerami zabytkowymi 2018
Boutique rowerowy ROWER-POWER przygotowuje nie lada gratkę dla pasjonatów rowerów zabytkowych. Na rok 2018 wydawca przygotował kalendarz ze wspaniałymi i niemalże kultowymi egzemplarzami rowerów.
Bike Festiwal 2017
Pierwszy weekend kwietnia to w AMBEREXPO czas na BIKE Festiwal – impreza dla aktywnych, rowerowo zakręconych ludzi. Nie może Was tam zabraknąć...
Termin: 1 - 2 kwietnia 2017
Wstęp wolny
Co myślą polscy rowerzyści? 25 tysięcy osób zabrało głos
raport-rowerowa-polska-1Czy polscy rowerzyści jeżdżą w kaskach i jak oceniają stan ścieżek rowerowych w swoich miastach? Ile kilometrów pokonują na rowerze tygodniowo? Z największego w Polsce badania rowerzystów, przeprowadzonego przez Fundację Allegro All For Planet, dowiadujemy się jak naprawdę wygląda rowerowa Polska.
Bike Expo Kielce 2016 – Potargowa refleksja
p9290038Kieleckie targi Bike Expo 2016 dobiegły końca. Miałem przyjemność brać udział w dwóch dniach imprezy dedykowanych „ludziom z branży”. Moja refleksja i opinia o targach? Warto było… być, brać udział i uczestniczyć. Czy takie zdanie będą mieli wszyscy uczestnicy?
Rowerem miejskim do pracy ­– 6 powodów „za”
Rower fot 1Na rowerze w garniturze? Czemu nie. W trakcie tegorocznych wakacji to powszechny widok w wielu polskich miastach.
Miliony osób na całym świecie nie mogą się mylić. Jazda rowerem to same korzyści: szczupła sylwetka, większa odporność na choroby, dłuższe życie, oszczędność czasu i pieniędzy.
II Rodzinny Rajd Rowerowy
II-RRR-koscierzynaKościerzyna ,,Strzelnica’’, sobota 27 sierpnia 2016 r.
II Rowerowy Rajd Rodzinny to przede wszystkim droga pełna dobrej zabawy! W RRR chodzi o wspólne, aktywne spędzenie wolnego czasu bez rywalizacji czy klasyfikacji. Obie trasy – MINI oraz MAXI – zaplanowane są tak, by z perspektywy dwóch kółek można było podziwiać piękno kaszubskiej ziemi.
Konferencja Medyczno - Sportowa Kolarstwo Górskie
kolarstwo-gorskieSport-klinika.pl oraz Bike Atelier Maraton zaprasza sympatyków i pasjonatów KOLARSTWA GÓRSKIEGO do Sport-Kliniki na wyjątkową konferencję, poświęconą tej dyscyplinie sportowej.
GOŚC SPECJALNY: Przemysław Niemiec
Bezpiecznie na Bemowie – Rodzinny piknik rowerowy
fot. Galeria-Bemowo-nagłówekJuż 18 czerwca w godzinach od 11:00 do 18:00 w Centrum Handlowym Galeria Bemowo odbędzie się II edycja pikniku „Rowerowo przez Bemowo”. Znakowanie rowerów, darmowy serwis rowerowy oraz miasteczko ruchu drogowego – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają w tym dniu na odwiedzających Centrum. Zwieńczeniem całodniowego wydarzenia będzie kino plenerowe – zupełnie za darmo.
Bike Festiwal Gdańsk - AmberExpo - Podsumowanie imprezy
Bike Festiwal 2016 - AmberExpoTysiące miłośników rowerów i rowerowego stylu życia odwiedziło w AMBEREXPO BIKE FESTIWAL - radosną i pozytywną imprezę dla aktywnych, rowerowo zakręconych ludzi, ceniących sobie zdrowy styl życia.

BIKE FESTIWAL – ROWEROWY ZAWRÓT GŁOWY
Bike Festiwal 2016
banner_bike_800pxCzas start! W pierwszy weekend kwietnia w AMBEREXPO rusza BIKE Festiwal – radosna i pozytywna impreza dla aktywnych, rowerowo zakręconych ludzi, ceniących sobie zdrowy styl życia.
Termin: 2 - 3 kwietnia 2016
Wstęp wolny
Przetestuj rower swoich marzeń – Rusza Mobilne Centrum Testowe Meridy
logo_hdPonad 30 rowerów z najwyższej półki będzie można przetestować w tym roku w całej Polsce. Będą one dostępne w Mobilnym Centrum Testowym Meridy, które rozpocznie swoją trasę już 12 marca w Warszawie. Ciężarówkę Meridy wypełnią m.in. maszyny zawodowych grup Lampre-Merida i Multivan Merida Biking Teamu.
Free Time Festiwal – Bike Festiwal
logoBIKE FESTIWAL jest największą w Polsce cykliczną imprezą targową B2C promującą rowerowy styl życia, która skupia w jednym miejscu producentów, dystrybutorów oraz salony i serwisy rowerowe.
Termin: 2 - 3 kwietnia 2016
Wstęp wolny
Tour salon 2016 – Konferencja „Pora na rowery!”
baner-POTTargi Tour Salon 2016 otwierają się na rowerzystów. W tym roku podczas targów zorganizowana zostanie Międzynarodowa Konferencja dotycząca turystyki rowerowej ,,Pora na rowery! Czy turystyka rowerowa może stać się markowym produktem turystycznym w Polsce?”.
Termin wydarzenia: 13 lutego 2016 / Tour Salon, Poznań (Pawilon 7)
Katalog Internetowy… Start …
110_handlebar_vertical_blurry_400pxTak jak zapowiadaliśmy niespełna miesiąc temu szykujemy dla Was coś nowego, coś ciekawego, a najważniejsze jest to, że to będzie coś sprawdzonego, przetestowanego w boju… w rowerowym i turystycznym boju.
Dlaczego warto wybrać rower …
IMAG0206Choćby dlatego, że jest jazda rowerem to samo zdrowie. Bo jest modny, bo... Bez odpowiedniej dawki ruchu fizycznego, zajęć sportowych na świeżym powietrzu organizm ludzki jest ospały, nie ma energii ... Zresztą przeczytajcie sami...
Zerower - społecznościowa flota rowerowa…
zerower - nagłówekJest pierwszą i jedyną w swoim rodzaju niekomercyjną alternatywą dla tradycyjnych, płatnych wypożyczalni. Nie jest też odpowiednikiem miejskich inicjatyw pod hasłem BikeSurf. Zasady funkcjonowania są zdecydowanie odmienne. Warunkiem korzystania z ofert jej członków jest dołączenie do społeczności ...
Fixed lover – lokale, w których kochają Twój rower
logo-fixed loverJazda na rowerze ma ponad sto lat historii i do dziś kojarzy nam się z poczuciem wolności i młodości, a do pedałowania, świadomie czy nie, mamy specjalną sympatię. W Hiszpanii, a przede wszystkim w Barcelonie położono duży nacisk na ułatwienie życia coraz większej części mieszkańców wybierajcych do poruszania się właśnie jednoślady. Tak też powstałFixed Lover.com.
LubimyRowery.pl – a cóż to?
Witajcie, zakręceni, chorzy na cyklozę, zafiksowani na rower, bando łańcucha… i wiele, wiele innych określeń można przytoczyć o pasjonatach turystyki rowerowej i sportów rowerowych.

Więcej informacji? Kliknij nagłówek wpisu.