GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE - WIELKI FINAŁ!
24 września odbędzie się w Skale XVI rajd rowerowy dla fanów kolarstwa! Ciekawie poprowadzona trasa o dystansie ok. 115 km pozwoli solidnie zmęczyć nogi, dotlenić ciało i umysł oraz nacieszyć oczy widokami najpiękniejszych zakątków Małopolski.
GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” – Relacja z opolskiej edycji wyścigu
21 czerwca, w niedzielę odbył się drugi rajd rowerowyGRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE. Rowerem przez Polskę w woj.Opolskim.
W palącym słońcu i 30-stopniowym gorącu przemierzano pola, lasy i łąki 100brawskiego Parku Krajobrazowego na odcinku prawie 112 km...
GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE „Rowerem przez Polskę” – Relacja z śląskiej edycji wyścigu
W ostatni weekend czerwca odbył się pierwszy rajdy rowerowe – GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE w woj. Śląskim. Trasa liczyła 105 km przez zachodnia część Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz Szlak Orlich Gniazd...
GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę
Wostatni weekend czerwca rusza nowy cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla fanów kolarstwa!
Pod hasłem „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE Rowerem przez Polskę” na terenie całego kraju (w każdym województwie!) odbędzie sięw sumie 16 rajdówprzygotowanych z myślą o miłośnikach jazdy na rowerze w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody.
Ściagamy się z cukrzycą - Team Novo Nordisk z nowym zawodnikiem
Przemek Kotulski, jako jedyny Polak, dołączył do zawodowej grupy kolarzy z cukrzycą – Teamu Novo Nordisk!
Młody polski kolarz, Przemek Kotulski, został powołany do Junior Team Novo Nordisk. Tym samym, dołączył do, jedynej na świecie, profesjonalnej drużyny złożonej wyłącznie z zawodników chorujących na cukrzycę.
Nowość w świecie pomorskich drużyn MTB - TRIGAR MTB TEAM
TRIGAR MTB TEAM powstał z połączenia zamiłowania do nowych technologii wspomagających codzienne treningi oraz ogromnej pasji młodych, utalentowanych zawodników z Trójmiasta, którzy poświęcają każdą wolną chwilę aby wsiąść na rower.
ŠKODA Bike Challenge w dwóch miastach!
Skoda Bike ChallengeWspaniała wiadomość dla wszystkich rowerowych maniaków! Zachęceni sukcesem ŠKODA Bike Challenge w Poznaniu, organizatorzy postanowili zorganizować w tym roku dodatkowy wyścig we Wrocławiu. ŠKODA Wrocław Bike Challenge odbędzie się 14 sierpnia, natomiast poznańska edycja imprezy 11 września. Pakiety startowe można już kupić w serwisie Allegro.
Zaczęło się. W samym centrum stolicy ruszyła Liga Pętli Kopernika.
Pętla KopernikaPętla Kopernika to inicjatywa, stworzona przez amatorów kolarstwa dla amatorów kolarstwa. W minioną środę ruszyła Liga w formie rywalizacji. Na starcie stawiło się 12 kolarzy, którzy przy bardzo zmiennych warunkach zmierzyli się z 3km odcinkiem Pętli Kopernika.